اپیسر هارد درایو ضد ضربه خود را عرضه کرد

اپیسر هارد درایو جدید خود AC731 USB 3.1 Gen 1 را که از استاندارد نظامی برای مقاومت دربرابر ضربه بهره می‌برد، راهی بازار‌های جهانی می‌کند. این هارد درایو موفق شده تا جایزه‌ی ۲۰۱۹ Excellence Award را از میان بیش از هزاران محصول دریافت کند.

طراحی زیبا با پوشش سیاه‌رنگ و پنل طلائی، AC731 را به هارد درایوی زیبا برای حرفه‌ای‌های امروزی مبدل کرده است. این شاهکار اپیسر علاوه‌بر زیبا بودن و ضد ضربه بودن با پوشش چرمی مات و با کیفیت خود گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که جلوه‌ی ظاهری هارد از اهمیت زیادی برای آن‌ها برخوردار است. از طرفی، این بافت چرمی علاوه‌بر انتقال حس نرمی و لطافت، از لیز خوردن محصول در دست جلوگیری می‌کند.

برای حفاظت از اطلاعات، این محصول در رده‌ی هارد درایوهای ضد ضربه با درجه نظامی ساخته شده و تست MIL-STD-810G-516.6-IV که مربوط‌به افتادن از ارتفاع ۱.۲ متری است را پشت سرگذاشته است؛ از این‌رو هارد درایو جدید اپیسر به‌لطف استاندارد نظامی در مقابل ضربات در زمان حرکت و افتادن از ارتفاع مقاوم است. دومین حفاظت این محصول مربوط‌به استاندارد IP68 برای مقاومت دربرابر آب و گرد و غبار است، به طوری‌که کاملا ضدغبار بوده و توانایی غوطه‌ور ماندن در آب بدون آسیب به اطلاعات کاربر به مدت ۶۰ دقیقه در عمق یک متری را دارد. سومین روش حفاظتی هارد درایو اپیسر، ساختار تعلیق داخلی منحصر‌به‌فرد آن است که می‌تواند میزان لرزش را کاهش داده و تاثیرات ناشی از برخوردهای اتفاقی را به حداقل برساند. به‌طور کلی AC731 دارای هر دو محافظ داخلی و خارجی است و امکان محافظت کامل برای اطلاعات با ارزش شما را فراهم می‌کند.

 

 

/ زومیت

مطالب مشابه

چرا خرید‌ از فروشگاه‌ های اینترنتی مفیدتر است

۱-جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی در زندگی شهری عصر جدید...

چگونه نسل پردازنده‌ اینتل را تشخیص دهیم (مخصوص خریداران استوک)

تشخیص نسل پردازنده‌ی کامپیوترهای ویندوزی به آسانی چند کلیک است؛...

آنتن‌های بی تی اس بیشتر، کمک به سلامتی و بهبود کیفیت زندگی

تا کنون به این موضوع فکر کردید چرا در کشورهای...